——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

شرایط و ضوابط استفاده از این وبسایت
به وبسایت ما خوش آمدید . وبسایت این فرصت را برای شما مشاور محترم بیمه فراهم می‌کند که پس از ثبت نام در سایت بتوانید در هر نقطه دنیا با اتصال به اینترنت به سوالات و درخواست های مشاوره بیمه گزاران پاسخ دهید
– مردم میتوانند برای شما از طریق سیستم ( چت داخلی ) پیام و سوال یا درخواست مشاوره ارسال نموده و شما به سوالات مردمی پاسخ داده و در صورت جذب بیمه گزار، بیمه نامه مورد نظر با کد بازار یابی شما صادر میشود
نحوه محاسبه کارمزد و پرداخت آن طبق قرار دادی خواهد بود که پس از ثبت نام برای شما ارسال میشود
از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید.
این سایت این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.
پذیرش شرایط
شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط آن را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابطی را که توسط مدیریت این سایت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.
ثبت نام برای استفاده از وب بسایت
نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:
– نام و نام خانوادگی – آدرس ایمیل – شماره تلفن ثابت و دائم – آدرس
شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.
زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.
شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید:
– زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد نرسیده باشید.
– شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده میکنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.
اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود.
تعهدات کاربران
شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:
– استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعملهای قانونی در حوزههای مربوطه ممنوع نشده یاشد.
– شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید مسئولیت استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر با خود شماست .
– دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این سایت فراهم می کند.
– شما میپذیرید که هویت خود را در سایت برای مشتریان ما اعلام ننمایید همچنین تبلیغات تجاری ارسال شماره تماس – ادرس و نشانی الکترونیکی یا واقعی ، ارسال هر نوع ای دی شبکه های اجتماعی برای تماس خارج از این سایت ، لینکهای وابسته و سایر انواع محتوای غیر بیمه ای بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف میشود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات سایت برای شما گردد . در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب صورت خواهد گرفت.
– مهم : شما متعهد میشوید که وظیفه به روزرسانی کردن اطلاعات نمایندگی خود را در سایت به عهده بگیرید و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.
استفاده از وبسایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
– پرهیز از رقابت مکارانه و ناسالم و پرهیز از تخفیفات غیر قانونی
– درج هر نوع بدگویی علیه شرکتهای بیمه دیگر اعم از مستقیم یا نقل قول و رعایت حداکثر حسن نیت و صداقت و ادب و احترام نسبت به مردم و پرهیز از توهین و افترا و هر گونه ادبیات خارج از اخلاق و عرف .
– برای اهداف غیر قانونی
– برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
– برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

– برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
– برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
– برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
– برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایتهای دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد.
– برای جمعآوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
– برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی و خیر قانونی
– برای دخالت در سرویسهای امنیتی
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.
خرید خدمات
شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
شما می‌پذیرید که مالکیت پرتفوی کلیه بیمه نامه ها و بیمه گزارانی که از طریق این سایت جذب شده اند متعلق به شرکت بوده و شما صرفا پورسانت و کارمزد سهم خود را دریافت خواهید کرد .
کپی رایت و مالکیت معنوی
تمامی خدمات مرتبط با این سایت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ذیل قانون کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.
این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:
– نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت
– حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و …
شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.
این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.
حریم خصوصی
این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این سایت مربوط می‌شود .
سلب مسئولیت عمومی
این وب سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال فعالیت شما در سایت را نمی پذیرید و با توجه به اصل شخصی بودن مسئولیت در صورت شکایت بیمه گزاران علیه شما ، شخص شما مسئولیت پاسخگویی و جبران هر نوع خسارت وارده به مشتریان را خواهید داشت
این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که از جانب شما در وبسایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است، ندارد

در صورت به روز رسانی و ارتقا سایت ممکن است تمام یا بخشی از خدمات سایت قطع و یا با اختلال همراه گردد این اطلاعات و به روزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.
اینجانب شرایط و ضوابط فوق را مطالعه و تمامی موارد را پذیرفته و متعهد به اجرای ان هستم .